Bakugan New Age

Forum utrzymane w realiach pokazanych w anime Bakugan: Battle Brawlers

IndeksIndeks  PortalPortal  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie: 
:: Zapomniałem hasła

Share | 

Przykładowa bitwa

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin

PisanieTemat: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 12:21 pm

Co do samego pisania walk na samym początku pojedynku piszemy listę naszych bakuganów i kart, których będziemy używać w trakcie obecnej walki. Wszsytko zamieszczamy w komendzie hide, aby nasz rywal nie widział tekstu. Widzieć go może tylko trzecia osoba - sędzia, który ocenia bitwę. W bitwie pokazowej użyje zamiast komendy hide komendy spoiler, ale w normalnej walce używamy hide. Spiolerów będzie używać się w bitwach, ale będą one używane przez sędziów w kwestii estetycznej do zakrywania pola gry. Jeszcze jedno co do długości postów. Minimum 3 linijki o opisaniu emocji naszej postaci. Jest jeszcze jedna czysto techniczna sprawa. Aby nasza strategia wypaliła musimy rzucać bakugany na określone karty otwarcia. Ale nie będziemy pisać, że rzucamy bakugana czy kartę w rogu czy w okienko po lewej stronie. Podzielimy sobie pole bitwy na określone pola. Jako, że mamy trzy kolumny nazwiemy je A, B i C. Wierszy w kolumnach jest cztery więc będą się nazywać 1, 2, 3 i 4. Na polu do walk drużynowych dochodzi jeszcze kolumna D. I teraz jeżeli chcemy rzucić kartę w lewy dolny róg nie piszemy, że rzucamy kartę w lewy dolny róg, a na pole A4.

W bitwie biorą udział gracze z 1 poziomem.

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Cze 21, 2016 2:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 12:29 pm

Gracz A

Drużyna

Spoiler:

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Cze 21, 2016 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 12:33 pm

Gracz B

Drużyna:

Spoiler:

Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Wto Cze 21, 2016 12:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 12:40 pm

Sędzia

Obydwoje stanęli naprzeciw siebie. Padła komenda: Pole bitwy. Świat rzeczywisty zatrzymał się, a dwójka wojowników znalazła się w innym wymiarze. Jest to wkazane wyżej Pole bitwy Bakuganów. Zaraz gdy wymiar się ustabilizował gracz rzucili karty otwarcia i ustalili kto pierwszy miał zacząć. Padło na Gracza A. Ciekawe cóż nam dziś owy gracz zaprezentuje.

Gracz A:
Bakugany:
3 gotowe do walki
Karty otwarcia:
2 nieużyte
Karty Supermocy:
3 nieużyte

Gracz B:
Bakugany:
3 gotowe do walki
Karty otwarcia:
2 nieużyte
Karty Supermocy:
3 nieużyte

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 12:56 pm

Gracz A

Stoje na polu i czekam na mój ruch. Trzeba się skupić, aby nie zawalić ani jednej rzeczy. Ta bitwa musi należeć do mnie. Tego nie można przegrać. Skupiłem się i rzuciłem mojego Saurusa na moją kartę otwarcia (B3). Ciekawe czy był to dobry ruch. Na bakukompie pojawiła się moc mojego pupila, a wynosiła ona 280 GP. Zostało tylko oczekiwać na ruch rywala.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 1:26 pm

Gracz B

Zauważyłem, że rywal rzucił bakugana na swoje pole. Miałem zamiar rzucić bakugana na swoją kartę, ale zmieniłem zdanie. Teraz pokaże mu na co mnie stać. W kapsuły na bakugany wyciągnąłem Hynoida i rzuciłem go na kartę mojego przeciwnika. Hynoid ma 300 punktów mocy, a to więcej niż 280 punktów Saurusa. Miejmy nadzieje, że to wystarczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 2:08 pm

Bakugany były gotowe do walki. Stały w bojowej pozie i czekały na ruch swoich wojowników. Jak narazie Hynoid prowadził, ale wszystko mogło ulec zmianie. Napięcie się gało zenitu. Zobaczmy jak to wszystko się potoczy.

Gracz A:
Bakugany:
2 gotowe do walki (0 Pokonanych)
Karty otwarcia:
2 nieużyte
Karty Supermocy:
3 nieużyte
Gracz B:
Bakugany:
2 gotowe do walki (0 Pokonanych)
Karty otwarcia:
2 nieużyte
Karty Supermocy:
3 nieużyte

Kolejność: Gracz B ----> Gracz A ----> Sędzia

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 2:14 pm

Gracz B

Hynoid wygrywał, ale mój przeciwnik stał spokojnie. To nie oznaczało nic dobrego dla mnie. Pewnie miał jakiegoś asa w rękawie. Trzeba coś zrobić, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Karta supermocy powinna pomóc w takiej sytuacji. Podniosłem rękę z kartą i wykrzyczałem słowa: Supermoc aktywacja! Iskra Pustyni To podniesie punkty mojego Hynoida do całych 400. Teraz na pewno zwyciężę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 2:14 pm

Gracz B

Hynoid wygrywał, ale mój przeciwnik stał spokojnie. To nie oznaczało nic dobrego dla mnie. Pewnie miał jakiegoś asa w rękawie. Trzeba coś zrobić, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Karta supermocy powinna pomóc w takiej sytuacji. Podniosłem rękę z kartą i wykrzyczałem słowa: Supermoc aktywacja! Iskra Pustyni To podniesie punkty mojego Hynoida do całych 400. Teraz na pewno zwyciężę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 2:21 pm

Przeciwnik zrobił dokładnie to co chciałem. Pułapka wyszła doskonale. Hynoid otrzymał dodatkową moc i osiągnął poziom 400 punktów. Ja również użyłem supermocy. Ręka w górę i słowa z ust: Karta supermocy, aktywacja! Ognisty sędzia! To doda mojemu Saurusowi 100 punktów. Mimo tego i tak punkty Saurusa są mniejsze. Jednak to nie koniec mojego planu. Została mi jeszcze karta otwarcia, a konkretnie karta komeny Poziom niżej. Gdy tylko ją aktywuje, wszystkie bakugany mające co najmniej 400 GP tracą 100 punktów.
-Chyba wygrałem to starcie! - krzyknąłem do rywala.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 2:27 pm

Sędzia

Plan gracza A się udał. Komenda zadziałała tak jak miała zadziałać. W ogónym rozrachunku Hynoid miał 300 GP, a Saurus po użyciu supermocy miał punktów 380 i tym sposobem zwyciężył. Jaki teraz nędzie ruch Gracza A? Dowiemy się wkrótce.

Gracz A:
Bakugany:
3 gotowe do walki (0 Pokonanych)
Karty otwarcia:
2 nieużyte
Karty Supermocy:
2 nieużyte
Gracz B:
Bakugany:
2 gotowe do walki (1 Pokonany)
Karty otwarcia:
2 nieużyte
Karty Supermocy:
2 nieużyte

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Admin
Admin

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   Wto Cze 21, 2016 2:28 pm

To by było na tyle. Mniej więcej zostało wszystko pokazane i nie ma sensu dłużej prowadzić walki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Przykładowa bitwa   

Powrót do góry Go down

Przykładowa bitwa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przykładowa prezentacja
» Przykładowy Zapis na Nauczyciela